FAQ - najczęściej zadawane pytania

Panel to grupa ludzi, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w różnego typu badaniach on-line, wszyscy uczestnicy Panelu najpierw przechodzą przez proces rejestracji i weryfikacji.
Częstotliwość uczestnictwa w badaniach może być różna, do każdego badania dokonuje się losowania osób biorących w nim udział. Dodatkowo do niektórych badań zapraszane są osoby np. tylko w określonym przedziale wiekowym.
Każdorazowo wraz z kwestionariuszem do wypełnienia Panelista otrzyma informację o czasie jego trwania oraz ilości możliwych do zdobycia punktów. Punkty przyznawane są po wypełnieniu kwestionariusza w określonym czasie oraz po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Tak, jeżeli nie chcą już Państwo dostawać informacji o nowych badaniach w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa w Panelu.
Po zalogowaniu w zakładce "Nagrody" będzie znajdowała się informacja na temat możliwości wymiany punktów na gotówkę.
Tak, ale jedynie w przypadku, gdy np. wybrana gratyfikacja będzie wymagała dostarczenia nagrody drogą pocztową, wtedy dane potrzebne do realizacji zamówienia zostaną przekazane naszemu partnerowi w celu dostarczenia nagrody.
Po zalogowaniu na stronę będzie można uaktualniać swoje dane w zakładce "Moje dane
Tak, dane panelistów są przechowane na specjalnie do tego przystosowanych serwerach, posiadających odpowiednie zabezpieczenia.
Nie, nasza działalność skupia się tylko i wyłącznie na badaniach, nie rozsyłamy reklam ani innych informacji poprzez e-mail. Państwa adresy e-mailowe nie będą także przekazywane firmom trzecim, chyba, że tego wymaga dostarczenie nagrody.
Udział w badaniu jest dobrowolny, proszę jednak pamiętać, że aby otrzymać punkty trzeba wypełnić ankietę i wziąć udział w konkursie. Należy również pamiętać, że zależy nam na aktywnym udziale w panelu, wielokrotny brak reakcji na zaproszenie do badania może poskutkować usunięciem z panelu.
Nie, informacja o tym, że pojawiło się nowe badanie, do którego został(a) Pan/Pani wylosowan(y/a) zostanie wysłana również e-mailem. Prosimy natomiast regularnie sprawdzać adres e-mail, który został podany podczas rejestracji do panelu.
Każde badanie ma swój określony czas, do którego będzie można wziąć w nim udział, dlatego też ważne jest aby brać udział w badaniu możliwie najszybciej od momentu otrzymania zaproszenia, dzięki temu jest większa szansa na zdobycie punktów.
Tak, można przerwać wypełnianie ankiety i w późniejszym terminie ją dokończyć od momentu gdzie została ona przerwana.
Strony z badaniem są tak skonstruowane, że przejście do kolejnego pytania jest niemożliwe bez zaznaczenia odpowiedzi w bieżącym pytaniu, w niektórych przypadkach będzie możliwa do zaznaczenia pozycja "Odmowa odpowiedzi" lub "Nie wiem".
Nie, każdy współczesny komputer, na którym da korzystać się z Internetu wystarczy, aby móc uczestniczyć w Panelu. Prosimy natomiast w miarę możliwości aktualizować przeglądarki internetowe z których będą Państwo korzystać. Większość badań jest również dostosowanych do urządzeń mobilnych, jak smartphone czy tablet.
Każdorazowo Panelista, który zostanie wylosowany do badania i odpowie na jego pytania otrzyma proste pytanie konkursowe. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi zostanie mu przyznana odpowiednia ilość punktów. Dodatkowo, co jakiś czas na stronie Panelu, pojawiać się będzie informacja o konkursie, do którego będą mogli przystąpić wszyscy. Warunkiem uczestnictwa w nim nie będzie wcześniejszy udział w badaniu, a jedynie zalogowanie się i udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe - za którą każdy uczestnik otrzyma określoną liczbę punktów.
Przelewy są realizowane najpóźniej w ciągu 28 dni od momentu poinformowania Opinia24 o chęci wymiany punktów.
Na ekranie logowania do Panelu BO! należy wybrać opcję „zapomniałem hasła”, wtedy na podany adres mailowy, który musi być taki sam jak adres podawany podczas rekrutacji zostanie wysłane nowe, jednorazowe hasło.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Nic nie szkodzi - napisz do nas.